HOLOWANIE 24h!!! 7 DNI W TYGODNIU!!! CAŁA EUROPA!!!

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań

Zadośćuczynienie z OC sprawcy to rekompensata dla poszkodowanego za ból i cierpienie po wypadku

Poszkodowani w wypadkach mają prawo do dochodzenia świadczeń odszkodowawczych tj. zadośćuczynienia i odszkodowania.  Jest to rekompensata z tytułu poniesionych strat psychicznych i fizycznych na skutek zdarzenia.

Zadośćuczynienie z OC sprawcy

Uzyskanie zadośćuczynienie z OC sprawcy nie jest zadaniem łatwym i wymaga sporych umiejętności negocjacyjnych, a także znajomości prawa. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy rzetelnie i  indywidualnie.

Poszkodowany napotyka  na wiele trudności, a sporo kłopotów sprawia ustalenie wysokości świadczenia. Dlatego dochodzenie roszczeń po wypadku nie jest zadaniem łatwym. Zadośćuczynienie od sprawcy wypadku to nasza specjalność. Pomożemy tobie wywalczyć należyte zadośćuczynienie za poniesione straty psychiczne i fizyczne,  dlaczego warto z nami współpracować:

  • nie pobieramy opłat za wyliczenie sumy zadośćuczynienia
  • nasze honorarium to prowizja pobierana po skutecznym uzyskaniu świadczenia
  • nie zawieramy ugody bez zgody Klienta
  • oferujemy kompleksową reprezentację na każdym etapie prowadzenie sprawy

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej weryfikacji sprawy! Nasi specjaliści po przeanalizowaniu dokumentów i rozmowie z Państwem nakreślą o jakie środki pieniężne możemy razem powalczyć w sprawie. Dochodzeniem odszkodowań zajmujemy się w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale też na trenie całego kraju.