Holowanie 24h  Cała EUROPA !!!  Z OC Sprawcy !!!

Holujemy wszystkie rodzaje pojazdów  od motoroweru do ciągnika siodłowego z naczepą.

Nie musisz się martwić o koszty holowania Twojego pojazdu, jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku kolizji drogowej lub wypadku. Ubezpieczyciel Sprawcy jest zobowiązany do pokrycia kosztów holowania pojazdu  poszkodowanego z polisy OC.

Często podczas kolizji drogowej poszkodowana osoba nie może kontynuować dalszej podróży ze względu na zbyt duże uszkodzenie samochodu. Wówczas musimy wzywać pomoc drogową, a to niestety wiąże się z pewnymi kosztami. Jak ich uniknąć? Czy sprawca kolizji pokryje koszty holowania ze swojego OC?

Odpowiadając na wyżej wymienione pytania warto zajrzeć do Kodeksu Cywilnego, znajdziemy tam art. 361 § 2, który stanowi iż:

”W powyższych granicach, w braku odmiennego przepisu ustawy lub postanowienia umowy, naprawienie szkody obejmuje straty, które poszkodowany poniósł, oraz korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono.”

Koszt holowania pojazdu poszkodowanego w wypadku drogowym to typowy przykład uszczerbku majątkowego, straty rzeczywistej, powodującej zmniejszenie majątku poszkodowanego.

Dlatego, nie ma wątpliwości iż poszkodowanemu przysługuje zwrot kosztów holowania samochodu do warsztatu lub wyznaczonego miejsca. Ubezpieczyciel sprawcy jest zobowiązany do zwrócenia kosztów takiego holowana.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w kolizji lub wypadku drogowym , po podpisaniu odpowiednich dokumentów z naszą firmą  usługi świadczone w naszej firmie są bezgotówkowe,  ponieważ nasza  firma VICTORIA rozlicza  się  z ubezpieczycielem sprawcy. Dzięki temu poszkodowany nie musi się martwić o formalności związane z likwidacją szkody  a w szczególności ze zwrotem kosztów  za: HOLOWANIE POJAZDU, SAMOCHÓD ZASTĘPCZY , NAPRAWĘ POWYPADKOWĄ

Art. 361. § 2. W powyższych granicach, w braku odmiennego przepisu ustawy lub postanowienia umowy, naprawienie szkody obejmuje straty, które poszkodowany poniósł, oraz korzyści, które mógłby osiągnąć, gdyby mu szkody nie wyrządzono. Więcej jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w kolizji nie czekaj i skontaktuj się z nami dzwoniąc pod  jeden z podanych numerów, zminimalizujemy twój stres związany ze zdarzeniem.

UWAGA!!!

Na podstawie Umowy Przelewu świadczmy usługi nieodpłatnie korzystasz z naszych usług. Nasza Firma sama  na  podstawie podpisanych dokumentów rozlicza się z ubezpieczycielem sprawcy kolizji lub wypadku. Dzięki temu poszkodowany nie musi się martwić o formalności związane ze  zwrotem kosztów  za holowanie pojazdu. Swój czas może poświecić na przyjemności.