HOLOWANIE 24h!!! 7 DNI W TYGODNIU!!! CAŁA EUROPA!!!

Auto zastępcze z OC sprawcy

Firma VICTORIA oferuje wynajem samochodu zastępczego z OC Sprawcy  Działamy BEZGOTÓWKOWO na terenie Szczecina, regionu i całej Europy. Na czas likwidacji szkody otrzymujecie Państwo auto zastępcze. Koszty najmu firma VICTORIA  odzyska od ubezpieczyciela, z OC sprawcy kolizji lub wypadku.

Pamiętajmy, że samochód zastępczy przysługuje każdemu poszkodowanemu któremu samochód uległ uszkodzeniu w wypadku lub kolizji drogowej, a samochód nie nadaje się do dalszej jazdy albo stwarza niebezpieczeństwo w ruchu drogowym np: uszkodzone reflektory czy tylna lampa lub został zatrzymany przez Policję dowód rejestracyjny.

Możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy jest gwarantowana w myśl nowej uchwały z dnia 17 listopada 2011. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, nasza firma zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów. Tym samym oszczędzają Państwo czas, nie angażują swoich środków oraz unikają konieczności kontaktu z ubezpieczycielem sprawcy.

UWAGA!!!

Towarzystwa ubezpieczeniowe by uniknąć dodatkowych kosztów wprowadzają klientów w błąd, wmawiając im, że auto zastępcze się im nie należy. Zgodnie z w/w uchwałą mają Państwo prawo do skorzystania z samochodu zastępczego. Należy również pamiętać, że to Państwo decydujecie, z której wypożyczalni samochodów życzycie sobie  skorzystać. Nie ma obowiązku korzystania z wypożyczalni, proponowanej przez ubezpieczyciela!

Samochód zastępczy z OC Sprawcy

Samochód zastępczy z OC Sprawcy w naszej firmie VICTORIA  jest :

BEZGOTÓWKOWY , BEZ LIMITÓW KILOMETRÓW i  BEZ KAUCJI  oraz gwarantowany po wypełnieniu odpowiednich dokumentów.

Nasza firma zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów. Tym samym oszczędzają Państwo czas, nie angażują swoich środków oraz unikają konieczności kontaktu z ubezpieczycielem sprawcy.