HOLOWANIE 24h!!! 7 DNI W TYGODNIU!!! CAŁA EUROPA!!!

Likwidacja szkody z OC sprawcy

Zadaniem firmy VICTORIA jest uwolnienie klienta od wszystkich problemów związanych ze zdarzeniem w którym uczestniczył ( wypadek / kolizja ). Oferujemy usługę polegającą na całościowej likwidacji szkody. W skład naszych działań wchodzą:

  • Holowanie z miejsca zdarzenia
  • Samochód zastępczy i  pozostanie mobilnym na czas likwidacji szkody
  • Naprawa powypadkowa
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z likwidacją szkody

W przypadku osób poszkodowanych w zdarzeniu drogowym, po wypełnieniu odpowiednich dokumentów w naszej firmie w/w usługi są pokrywane z OC Sprawcy, nasza firma zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów.

W przypadku  gdy jesteś sprawcą zdarzenia drogowego istnieje również  możliwość aby szkoda na twoim pojeździe była likwidowana  w naszej firmie z polisy AC (Auto Casco) o ile właściciel pojazdu posiada  takie ubezpieczenie , to może być likwidowana szkoda zgodnie z warunkami ubezpieczenia jakie zawarł z ubezpieczycielem właściciel pojazdu a nasza firma rozliczy się bezgotówkowo z  Towarzystwem Ubezpieczeniowym za wykonane usługi.

Nasza firma VICTORIA proponuje Państwu kompleksową likwidację szkody komunikacyjnej, począwszy od HOLOWANIA  pojazdu uszkodzonego, zgłoszenia szkody, łącznie z Bezgotówkową NAPRAWĄ  powypadkową oraz  Bezgotówkowym WYNAJMEM POJAZDU ZASTĘPCZEGO na cały czas likwidacji szkody które koszta będą pokrywane z OC Sprawcy !!!  Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, nasza firma zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów.

Wszystko to odbywa się w formie bezgotówkowej. W ten sposób oszczędzacie Państwo czas i nie musicie angażować swoich pieniędzy, a wszystkie koszty związane z likwidacją szkody będą  pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy.

W przypadku  gdy jesteś sprawcą zdarzenia drogowego istnieje również  możliwość aby szkoda na twoim pojeździe była likwidowana w naszej firmie z polisy AC (Auto Casco) o ile właściciel pojazdu posiada takie ubezpieczenie, to może być likwidowana szkoda zgodnie z warunkami ubezpieczenia jakie zawarł z ubezpieczycielem właściciel pojazdu a nasza firma rozliczy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem za wykonane usługi.

Pamiętajmy, że samochód zastępczy przysługuje każdemu poszkodowanemu któremu samochód uległ uszkodzeniu w wypadku lub kolizji drogowej, a samochód nie nadaje się do dalszej jazdy albo stwarza niebezpieczeństwo w ruchu drogowym np: uszkodzone reflektory czy tylna lampa lub został zatrzymany przez Policję dowód rejestracyjny.